Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Czy okna aluminiowe są ciepłe? Okna Aluminiowe – częsty wybór klientów

Wtorek 29 czerwca 2021 brak komentarzy

Okna Aluminiowe – częsty wybór klientów

Okna Aluminiowe zmieniają spojrzenie na budowę domu. Materiał ten pozwala na przygotowanie konstrukcji wielkoformatowych. Drzwi o wysokości 3000 mm czy ogromne przeszklenia stałe przestają być problemem. Ramy są bardzo stabilne i lekkie co daje im dużą przewagę

Czy okna aluminiowe są ciepłe ?

Jeszcze do niedawna profile aluminiowe nie dorównywały PVC pod względem przenikalności ciepła. Wraz z rozwojem technologii, okna i drzwi aluminiowe dogoniły tradycyjne profile okienne stwarzając przewagę poprzez swoją lekkość, odporność na korozję i jeszcze większe możliwości kolorystyczne. Najcieplejsze skrzydła o wymiarach 123 x 148 cm posiadają współczynnik przenikania ciepła Uw od 0,53 W/(m2.K). Normą są już okna o Uw = 0,8-1,1 W/(m2.K). Dobre parametry stolarka aluminiowa zawdzięcza przede wszystkim ciepłym pakietom szybowym o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/(m2.K).

Dodatkowym elementem poprawiającym parametry są przekładki termiczne montowane w środkowej części profilu.

Aluminium do domku jednorodzinnego ?

Już od kilku lat zauważamy wzrost zainteresowania klientów indywidualnych takimi rozwiązaniami. Kiedyś aluminium dominowało w obiektach użyteczności publicznej czy ogromnych fasadach, a teraz widzimy ten trend w domach jednorodzinnych. Firma Visco zajmuje się dystrybucją i montażem okien aluminiowych na profilach ALIPLAST I ALUPROF. Po szczegółową ofertę odsyłamy na stronę internetową www.visco.net.pl oraz do salonu sprzedaży w Kostrzynie nad Odrą.

VISCO OKNA

UL.NIEPODŁGOŚCI 7B

66-470 KOSTRZYN NAD ODRĄ

KONTAKT@VISCO.NET.PL

WWW.VISCO.NET.PL

+48 570 783 304


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Czwartek 20 czerwca 2024 5:14:26
  • imieniny obchodzą:

    Bogna, Florentyna, Rafał

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij