Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Chwile - chwilki - chwilunie...

Piątek 16 lipca 2021 brak komentarzy

"Chwile - chwilki - chwilunie" tak zatytułowany jest najnowszy, autorski tomik poezji Pani Elżbiety Nowak. Pani Ela - słubiczanka, przyjaciel biblioteki, znana i lubiana artystka lokalna, współautorka licznych antologii i spotkań literackich w całej Polsce. 

Jej najnowszy tomik jest po części plonem wcześniej publikowanych już wierszy w licznych antologiach oraz wierszy nowych, dotychczas nigdzie nie publikowanych. Jej wiersze są często osobiste i jednocześnie bardzo ciepłe, przepełnione doznaniami autorki opowiadającymi o życiu, uczuciach i emocjach.

Autorski tomik oraz kilka tomików antologii wraz z dedykacją Pani Ela Nowak przekazała dla słubickiej biblioteki i jej Czytelników, które już niebawem będą dostępne do wypożyczenia!

Jednocześnie, zapraszamy na nasz biblioteczny profil FB wszystkich miłośników poezji  na spotkania z Panią Elą i jej twórczością, które realizowane są w ramach "Lokalnej Twórczości Artystycznej - Poeci"!

Pani Elu, bardzo dziękujemy i życzymy dużo zdrowia oraz dalszej poetyckiej weny twórczej!  

 

Zespół BPMiG w Słubicach


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Piątek 3 grudnia 2021 15:32:55
 • imieniny obchodzą:

  Franciszek, Hilary, Ksawery

Ostatnie komentarze
 • Piłkarski Laur

  MichaelInvat: У Нас скидки круглый год! HoOkAh MaGic наш официальный бренд Набрав в поисковике Вы можете посетить наш сайт и...

  Piątek 3 grudnia 2021

 • Piast Patrol - na naszą ochronę Cię stać!

  Alexandra: seriózní nabídka půjčky na vánoční večírek Dobrý den, abych vám pomohl překonat různé finanční starosti na vánoční večírek a oslavy konce roku a bezproblémově čelit vašim...

  Środa 1 grudnia 2021

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij