Burmistrz spotkał się z organizacjami pozarządowymi z Gminy Słubice [FOTO] [VIDEO]
Czwartek 28 grudnia 2017 brak komentarzy
Przyjęciem świątecznym w dniu 20 grudnia burmistrz Ciszewicz ugościł przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu miasta i gminy Słubice. Coroczne spotkania świąteczne organizacji pozarządowych w urzędzie miejskim w Słubicach to już tradycja.
Burmistrz mówił o tym jak ważne są organizacje w naszej gminie, które działają niczym swoista lokomotywa napędowa dla wielu akcji o zasięgu społecznym. Dlatego właśnie organizacje zasługują na uznanie i gorące podziękowania.
Gratulował wszystkim pomysłów, zapału i zaangażowania w życie społeczne. Jedną z organizacji pozarządowych burmistrz wyróżnił w szczególny sposób. Na ręce Przemysława Szewielińskiego, prezesa słubickiego Hospicjum św. Wincentego a’ Paulo przekazał list z gratulacjami. To właśnie to stowarzyszenie zostało niedawno laureatem konkursu Społecznik Roku 2017, organizowanego przez wojewodę lubuskiego Władysława Dajczaka. Przemysław Szewieliński - odbierając list gratulacyjny - przekazał statuetkę Społecznika Roku Gminie argumentując, że to doskonałe miejsce do jej przechowywania. Dzięki niej, może inne organizacje będą mogły brać przykład i realizować się jeszcze bardziej.

Na spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych dotarli też harcerze ze swoim komendantem Wacławem Strażewiczem, którzy przynieśli nam do magistratu Betlejemskie Światełko Pokoju.

GALERIA:




![Burmistrz spotkał się z organizacjami pozarządowymi z Gminy Słubice [FOTO] [VIDEO]](photos/20171220_170647_c.jpg)
![Burmistrz spotkał się z organizacjami pozarządowymi z Gminy Słubice [FOTO] [VIDEO]](photos/20171220_170829_c.jpg)
![Burmistrz spotkał się z organizacjami pozarządowymi z Gminy Słubice [FOTO] [VIDEO]](photos/20171220_170843_c.jpg)
![Burmistrz spotkał się z organizacjami pozarządowymi z Gminy Słubice [FOTO] [VIDEO]](photos/20171220_170732_c.jpg)
![Burmistrz spotkał się z organizacjami pozarządowymi z Gminy Słubice [FOTO] [VIDEO]](photos/20171220_170713_c.jpg)
![Burmistrz spotkał się z organizacjami pozarządowymi z Gminy Słubice [FOTO] [VIDEO]](photos/20171220_170742_c.jpg)
![Burmistrz spotkał się z organizacjami pozarządowymi z Gminy Słubice [FOTO] [VIDEO]](photos/20171220_170748_c.jpg)
![Burmistrz spotkał się z organizacjami pozarządowymi z Gminy Słubice [FOTO] [VIDEO]](photos/20171220_170752_c.jpg)
![Burmistrz spotkał się z organizacjami pozarządowymi z Gminy Słubice [FOTO] [VIDEO]](photos/20171220_170702_c.jpg)
![Burmistrz spotkał się z organizacjami pozarządowymi z Gminy Słubice [FOTO] [VIDEO]](photos/20171220_173345_c.jpg)
![Burmistrz spotkał się z organizacjami pozarządowymi z Gminy Słubice [FOTO] [VIDEO]](photos/20171220_173052_c.jpg)



A co Ty o tym myślisz?