Bądź bezpieczny – wizyta policjantów w przedszkolu
Wtorek 25 września 2018 brak komentarzy
Policjanci z Cybinki odwiedzili przedszkolaków z Rąpic. Spotkanie dotyczyło zagadnień związanych z bezpieczeństwem na drodze.

Podczas spotkania policjanci przypomnieli milusińskim jak bezpiecznie korzystać z dróg, z przejść dla pieszych oraz jak ważne jest używanie elementów odblaskowych. Mundurowi udzielali wielu rad jak bezpiecznie bawić się i wypoczywać w domu oraz na podwórku. Jak zachować się podczas kontaktu z bezpańskim psem czy osobą obcą. Na zakończenie spotkania, policjanci obdarowali dzieci słodkimi upominkami.

Przedszkolaki miały również okazję usiąść za kierownicą policyjnego radiowozu.



inf.pras KPP Słubice








A co Ty o tym myślisz?