Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

Abstrakcja, geometria i kolaż - wernisaż Krzysztofa Kotlarka

Wtorek 8 września 2020 brak komentarzy

Serdecznie zapraszamy do Galerii Małej Słubickiego Miejskiego Ośrodka kultury na wernisaż wystawy Krzysztofa Kotlarka, pt: „Abstrakcja, geometria i kolaż”, który odbędzie się 10.09.2020 o godz. 17.00 w Galerii Małej SMOK.
Wstęp wolny


Sztuka jest integralną częścią mojego życia, wzbogaca je i kreuje - opowiada Krzysztof Kotlarek. Od dzieciństwa świat kolorów, struktur i form przyciągał moją uwagę. Z tego powodu bardzo wcześnie zacząłem rysować, malować oraz tworzyć modele przestrzenne. Jestem wielbicielem stylu malarskiego Picassa oraz architektury Fontany Domenico. Będąc samoukiem, tworzę bardzo różnorodne dzieła za pomocą rozmaitych technik. Eksperymentowanie światłem i cieniem, modelowanie kolorami oraz głębiami, zabawa powierzchniami oraz strukturami pozwala mi na wieloznaczne i nowatorskie ujęcie rzeczywistości. Abstrakcja, geometria i kolaż to moje ulubione prace. Tworzę również na zamówienie projekty przestrzeni mieszkalnych oraz użytkowych, dostosowując je do indywidualnych preferencji i potrzeb odbiorców. Jestem głęboko przekonany, że sztuka jest życiem, a życie nieustannie staje się sztuką. To ona wprowadza nas w świat wewnętrznych doznań i współtworzy nasze człowieczeństwo - służy nam i nas prowadzi. Krzysztof Kotlarek mieszka i tworzy w Słubicach i Frankfurcie nad Odrą.


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Niedziela 1 października 2023 3:42:25
 • imieniny obchodzą:

  Danuta, Igor, Remigiusz

Ostatnie komentarze
 • Piast Patrol - na naszą ochronę Cię stać!

  Alexandra : Nabídka půjček mezi jednotlivci Potřebujete úvěr na vaši stavbu, realitní projekt, založení vlastního podnikání, osobní činnost, máte přání dosáhnout,. Vy, kteří jste v...

  Piątek 29 września 2023

 • Skate Team Kowalów trzecim najszybszym klubem w Polsce!

  Manfred.Schartow@gmx.net: Ich bin sehr stolz auf Euch. Tolles Resultat von Anna beim Berlin -Marathon 2023. Auch Kinga hat eine Superzeit --einfach bardzo duze dobre........dobre duze bardzo.

  Środa 27 września 2023

Najczęściej komentowane
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij