„A za chwilę nad książką pochylimy znów głowy…”
Piątek 6 września 2019 brak komentarzy
2 września o godzinie 9 w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Słubicach odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020.
Dyrektor ośrodka pani Agnieszka Krawczyk otwierając akademię powitała przybyłych gości: pana Leszka Bajona – Starostę Powiatu Słubickiego, pana Roberta Włodka - Wicestarostę Powiatu Słubickiego, którzy skierowali do nauczycieli i uczniów kilka ciepłych słów, a pan Starosta otworzył uroczyście nowy rok nauki.
Na inauguracji gościliśmy również panią Bogumiłę Wesołowską - Dyrektor Centrum Usług Wspólnych, panią Iwonę Cor – głównego specjalistę, koordynatora projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w powiecie Słubickim”, panią Helenę Gawda- właścicielkę Restauracji „ Gawda” w Słubicach, w której nasi uczniowie ze szkoły branżowej odbywają wakacyjne staże. I to właśnie na uczniów szkoły branżowej po wakacjach czekała niespodzianka: panowie Starostowie otworzyli nową salę komputerową, która będzie służyć do teoretycznej nauki zawodu. Środki na przygotowanie sali pochodziły z projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w powiecie Słubickim” . Trzeba podkreślić, iż na pewno ta inwestycja ułatwi uczniom naukę i zdobywanie sukcesów zawodowych. Pani dyrektor poinformowała zgromadzonych, że od tego roku po raz pierwszy będzie funkcjonował w ośrodku zespół rewalidacyjno-wychowawczy oprócz już działających w ośrodku : oddziałów przedszkolnych, ośmioletniej szkoły podstawowej, zespołów edukacyjno –terapeutycznych, szkoły przysposabiającej do pracy oraz szkoły branżowej pierwszego stopnia. Wszystkim naszym przedszkolakom i uczniom życzymy wielu sukcesów w rozpoczynającym się nowym roku szkolnym.
U-w-a-g-a zaczynamy!!!
inf.pras SOSW / Galeria







A co Ty o tym myślisz?