Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

37-letni mieszkaniec Słubic został ukarany mandatem i punktami karnymi

Środa 28 kwietnia 2021 brak komentarzy

Nadmierna prędkość - to jedna z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych. Na drodze nie ma miejsca na brawurę i nieodpowiedzialność, dlatego policjanci z całą stanowczością wyciągają konsekwencje w stosunku do piratów drogowych. Lekkomyślny kierujący stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. Kolejny jechał pomimo utraconego prawo jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h.

Pomimo apeli o rozwagę za kierownicą, policjanci wciąż ujawniają uczestników ruchu drogowego, którzy stwarzają realne zagrożenie na drogach. Jak wynika z policyjnych statystyk główną przyczyną wypadków drogowych jest nadmierna prędkość. Policjanci w niedzielę (25 kwietnia) dokonywali pomiaru prędkości w Górzycy. W godzinach wieczornych zauważyli samochód marki Audi, poruszający się z bardzo dużą prędkością. Miernik wskazał, że kierowca osobówki na ograniczeniu prędkości do 50 km/h miał 128 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli drogowej. Kierowcą okazał się mężczyzna, mieszkaniec powiatu myśliborskiego. W związku z obowiązującymi przepisami mundurowi zatrzymali 21-latkowi prawo jazdy na trzy miesiące. Za popełnione wykroczenie funkcjonariusze nałożyli na kierującą również mandat karny i 10 punktów karnych. Kolejny kierowca wsiadł za kierownicę osobowego golfa pomimo utraconego (cofnięte uprawnienia) mu wcześniej prawo jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Tym razem prawo jazdy będzie zatrzymane na 6 miesięcy. 37-letni mieszkaniec Słubic został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Od początku roku policjanci na drogach powiatu słubickiego zatrzymali 22 kierujących, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym.

inf.pras KPP Słubice


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Środa 12 maja 2021 2:59:35
 • imieniny obchodzą:

  Joanna, Dominik, Pankracy

Ostatnie komentarze
 • Wystawa Grupy fotograficznej w Levicach

  WillieRak: такси цены https://xn--80aqf2ac.taxi/

  Poniedziałek 10 maja 2021

 • Nowoczesny rentgen w Słubicach

  ANNA CHROMA FINANSOWANIE: ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce. W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty...

  Czwartek 6 maja 2021

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij