Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

3 w cenie 2. Pełna seria zabiegów.

Niedziela 16 maja 2021 brak komentarzy

Starzenie się skóry jest nieuniknionym faktem. 20 lat temu twierdzono, że 75% tego procesu jest spowodowane genetycznie. Przez te lata zmieniło się wiele i na chwilę obecną potrafimy walczyć ze skutkami upływającego czasu. Powstały produkty i techniki, które spowalniają oznaki starzenia się i zaraz obok jakości życia, snu oraz jedzenia pozwalają odmłodzić skórę, która na codzień spotyka się z licznym stresem oraz odświeża szarą cerę nadając jej promienny wygląd. Produkty Nucleofill to seria preparatów do głębokiej odnowy i bioresktukturyzacji skóry opierającej się na liftingu, działaniu antyoksydacyjnemu oraz intensywnym nawilżeniu głębokich warstw skóry. Metoda oparta na działaniu polinukleotydów opiera się na trzech mechanizmach:

Pobudzeniu receptorów na fibroblastach - proces aktywuje syntezę na kolagenu typu I oraz elastyny zapewniając zagęszczenie skóry oraz efekt liftingujący; dodatkowo indukowany zostaje proces przekształcania fibroblastów w miofibroblasty. Walce ze stresem oksydacyjnym - aktywne metabolity wiążą wolne rodniki w pierścienie aromatyczne działając antyoksydacyjnie. Głębokim nawodnieniu tkanek - aktywne polinukleotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej, dzięki czemu skóra staje się nawilżona i jędrna. Skóra po zabiegach produktem Nucleofill zostanie wprowadzona w proces biostymulacji i zacznie się regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu. Dodatkowe działanie antoksydacyjne i nawilżające sprawi, że zauważysz wyraźne odmłodzenie skóry, która jednocześnie stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu oksydacyjnego. Poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną spłyceniu.

Preparat idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia. Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu.

Zastosowanie:

- biostymulacja,
- działanie antyoksydacyjne,
- głębokie nawilżenie,
- spłycenie zmarszczek,
- poprawa koloryty skóry.

Obecnie możesz skorzystać z oferty 3 zabiegów w cenie 2. Teraz zamiast 2850 zł koszt Twojej zrewitalizowanej twarzy to jedyne 1900 zł.

Salon Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Fabulous Injection
ul. Wawrzyniaka 10 lok 1
69-100 Słubice
telefon: +48 665 525 009


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Piątek 18 czerwca 2021 6:42:58
  • imieniny obchodzą:

    Elżbieta, Paula, Marek

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij