Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

27.Festiwal Mostowy (Brückenfest 2019) - świętuj 1 Maja na festynie we Frankfurcie nad Odrą

Niedziela 28 kwietnia 2019 brak komentarzy

27.Festiwal Mostowy 2019 - świętuj 1 Maja na festynie we Frankfurcie nad Odrą

Z okazji Święta Pracy, 1 maja 2019 roku, partia DIE LINKE z Frankfurtu nad Odrą przy udziale związków zawodowych oraz Funduszu na rzecz Dzieci „Dzieci dla Dzieci Frankfurt (Oder) e.V.” i klubu Depot 2004 e.V. organizuje festyn.

Podobnie jak w roku ubiegłym, festyn odbędzie się na promenadzie pomiędzy mostem a Filharmonią Frankfurcką. W tym roku Festiwal rozpocznie się o godz. 11: 00 występem frankfurckiej orkiestry Fanfarengarde oraz powitaniem na głównej scenie. Program zapowiada się imponująco. Na dwóch scenach czekają na was całodniowe obszerne koncerty z różnych kultur.

Między innymi występują:

44 Leningrad (Rosyjski Speedfolk), The Offenders (Skapunk z Berlina), The Freeborn Brothers (Folkpunk z Polski z Rzeszowa) i berlińscy pisarze i berlińskie pisarki piosenek „Lari und die Pausenmusik”. W tym roku znowu uczestniczy Frankfurcki zespół potomstwa.

Podczas Festynu zaprezentuje się także wiele klubów, organizacji i stowarzyszeń. Będzie także dużo punktów gastronomicznych, nie zabraknie również niemieckiego piwa prosto z kija.

W trakcie festynu odbywać się będą panele dyskusyjne na tematy polityczne, m.in. członkowie parlamentu i przedstawiciele Die Linke odpowiadać będą na pytania w centrum politycznym.

A tak było ostatnim razem:


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Poniedziałek 4 grudnia 2023 4:30:41
  • imieniny obchodzą:

    Barbara, Bernard, Krystian

Ostatnie komentarze
Najczęściej komentowane
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij