Lokalny Portal Informacyjny

redakcja@naszeslubice.pl +48 502 530 997

1 listopada - zmiana organizacji ruchu

Wtorek 25 października 2022 brak komentarzy

Jak informuje Gmina Słubice 1 listopada przy cmentarzu będą zmiany w organizacji ruchu 

Jak co roku, w dniu Wszystkich Świętych, w obrębie ulic: Sportowa, Obozowa, Rzepińska i Kupiecka, będą zmiany w organizacji ruchu drogowego. 

W dniu tym dojazd do parkingów położonych wokół cmentarza i bazaru odbywać się będzie ul. 1 Maja i Kupiecką, a wyjazd ul. Sportową, a dalej Rzepińską, Obozową i Folwarczną. Fragment ul. Sportowej, na odcinku od drogi brukowej na cmentarz do skrzyżowania z ul. Obozową i Rzepińską, będzie ulicą jednokierunkową. 

Przy skrzyżowaniu ul. Sportowej z drogą brukową, prowadzącą bezpośrednio do cmentarza, już od 31 października zostanie ustawiony posterunek policji i Straży Miejskiej, żeby regulować ruch pojazdów wjeżdżających na parking przy cmentarzu. Bezpośrednio do cmentarza dojechać będą mogły tylko osoby niepełnosprawne i starsze. 

Wyjazd z tego parkingu odbywać się będzie w kierunku ul. Sportowej specjalnie utwardzonym i oznakowanym zjazdem za Słubickim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. 

Prosimy Państwa o korzystanie w tym dniu w większym zakresie z komunikacji miejskiej oraz przemieszczanie się na cmentarz w miarę możliwości pieszo. Wpłynie to na poprawę płynności ruchu na drogach dojazdowych, ułatwi pracę służbom porządkowym i przyśpieszy dotarcie Państwa do cmentarza.

inf.pras. Gmina Słubice


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Czwartek 20 czerwca 2024 5:15:51
  • imieniny obchodzą:

    Bogna, Florentyna, Rafał

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij